امروز

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

 

به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان گرامی دانشگاه ارومیه می رساند  سامانه جدید مدیریت یادگیری الکترونیکی ( ریلاین )راه اندازی شد.
هم اکنون کاربران محترم می توانند از طریق وب سایت دانشگاه ارومیه، قسمت سامانه یادگیری الکترونیکی، سامانه یادگیری الکترونیکی جدید (ریلاین) وارد سامانه شده و از قابلیت های سامانه بهره مند گردند.
از کاربران عزیز خواهشمند است موارد ذیل را برای بهره برداری هرچه بهتر از سامانه مد نظر قرار دهند:
1- قبل از اقدام به ورود به سامانه حتما اطلاعیه ورود به سامانه، در صفحه اول را بطور دقیق مطالعه نمایند تا در ورود به سامانه با مشکل مواجه نگردند.
2-کاربران محترم می توانند نرم افزارهای مورد نیاز جهت شرکت در کلاس مجازی را از صفحه اول سامانه، قسمت "لینک ها و نرم افزارهای کاربردی" دانلود و نصب نمایند.
3- از کاربران محترم تقاضا می گردد فایل های ویدیویی راهنمای سامانه که در صفحه ابتدایی و در قسمت "راهنمای سامانه" قرار دارد را مشاهده نمایند.
4- اساتید و دانشجویان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل در مورد موارد آموزشی ( اعم از لیست دروس، اتننخاب واحد و...)  مراتب را از طریق کارشناسان آموزش دانشکده مربوطه و موارد مربوط به مشکلات فنی کار با سامانه را از طریق کارشناسان کامپیوتر دانشکده مربوطه که شماره تماس آن ها در صفحه ابتدایی سامانه قرار داده شده پیگیری نمایید.

 

معاونت آموزشی دانشگاه