زمان ثبت نام اینترنتی و مراجعه حضوری به دانشگاه متعاقبا از طریق سایت ثبت نام ورودی های جدید اعلام خواهد شد

تربیت بدنی

کد رشته محل  :          2041  نام رشته : فيزيولوژي ورزشي قلب و عروق و تنفس(روزانه)

 

قبول شدگان

1-مينو شيرپور

 

 

کد رشته محل  : 2041        نام رشته : فيزيولوژي ورزشي قلب و عروق و تنفس(پرديس)

قبول شدگان

1- شيوا چراغ آباجلو

2- بهنام حيدري

3- پوپك سودمند

 

 

 

 

 

کد رشته محل  :          2067                نام رشته : يادگيري حركتي و رفتار حرکتی(روزانه)

قبول شدگان

1-مهرداد خارستاني

2- حسن باغنده

3- معصومه پروانه

 

 

  

 

 

کد رشته محل  :          2067                   نام رشته : يادگيري حركتي (پرديس)

 

قبول شدگان

1-ياسين كاظمي

2-فرشته برزگر

3-قمر مهري نيازي

 

 

         

کد رشته محل  :          2020                    نام رشته : مديريت ورزشي (روزانه)

 

قبول شدگان

1-آيدين عباسي

2- پروانه خواجه پور سوق

3- محسن خسروشاهي

4- ايوب رايگان

 

 

کد رشته محل : 2104                       نام رشته : مديريت ورزشي (پرديس)

قبول شدگان

1-غلام حسين رحيمي

2-شمسي غفاري

3-ماريه عاشوري

4- منيژه كريميان

 

 

اقتصاد

 

کد رشته محل : 1117          نام رشته : علوم اقتصادی (روزانه)

قبول شدگان

1-حامدمنصوری گرگری

2-اکبر پیله ور سلطان احمدی

3-مبینا زارعی

4- زهره دلال باشی اصفهانی

5- رامین رحیمی

6- فرامرز معصوم زاده

7- میرعباس هاشمی

8- پریسا آقانیا

9- سیدعلی حسینی ابراهیم آباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادبیات

کدرشته محل :            2168    نام رشته : زبان وادبیات فارسی-حماسی(روزانه)

 

قبول شدگان

1- محمد شیرویی

2- مهین امیدیان

3- فرهاد پرموز

4- گلاویژ جلالی

 

 

 

کدرشته محل :            2182           نام رشته : ادبیات غنایی(روزانه)

قبول شدگان

1- راضیه ایمانی نسب

2- عذرا جهانی

3- طالب شجاعی

4-زینب آموزگاری

5- فاطمه تفقدی

6- ونوس قلی زاده چولاندیمی

 

 

 

کدرشته محل :            2173           نام رشته : ادبیات عرفای(روزانه)

قبول شدگان

 

 

کدرشته محل :            2136      نام رشته : زبان وادبیات فارسی محض(روزانه)

قبول شدگان

1- مسعود نباتی

2- وحید علی بیگی سرهالی

3- حسن آرم کان

4-ناصر بهرامی

 

 

 

کدرشته محل :            2214       نام رشته : زبان وادبیات فارسی محض(پردیس)

قبول شدگان

1-حسین زرندی میاندوآب

2-امیدقهرمانی

3-غلامرضا کریم الهی

4-مهدی طهرانچی بلدی

5-محمدسلیم عباسی

6-مژده طالبی

7-علی محسنی فسقندیس

 

 

 

رشته محل :     1787           نام رشته : فقه وحقوق اسلامی(روزانه)

قبول شدگان

1- بهنام جوانمرد

2- صادق حسن نژاد

3- حمیدفاضل نیا

4- مهدی قلی پور خانقاهی

5- سیدسعید یاسینی

6- وحیدهاشمی

 

 

رشته محل :     1940           نام رشته : روانشناسی عمومی(روزانه)

قبول شدگان

1- محمدحسین سربی

2- بهناز دهقان

3- منصور محمودی اقدم

4- شهین آزموده

5- عصمت مسیبی

 

 

 

 

کد رشته محل : 5101    نام رشته : آموزش زبان انگلیسی (روزانه)

قبول شدگان

1-مهسا علی نسب

2-سعید ایوبی

3-حسن ملا حسین

4- سجاد قریبه قریبه

 

 

کد رشته محل : 5141                 نام رشته : آموزش زبان انگلیسی (پرديس)

قبول شدگان

1- محمدنسیم فر

 

علوم

 

کد رشته محل :2733                      نام رشته : آنالیزتابعی(روزانه)

قبول شدگان

1- نسرین علیزاده سالطه

2- رعنا جهان آرا

 

 

کد رشته محل : 2695                       نام رشته : جبر (روزانه)

قبول شدگان

1-فرناز سلیمانی

2-خالد کامیاب

3-حمیدتراکمی

4-فریدون آل جعفر

 

 

کد رشته محل : 2873                     نام رشته : جبر (پرديس)

قبول شدگان

1-مرتضی کاظم زاده

 

کد رشته محل :2772                       نام رشته : هندسه-توپولوژی (روزانه)

قبول شدگان

1- خدیجه قاسمی

 

کد رشته محل : 2957              نام رشته : فیزیک-اتمی ومولکولی (روزانه)

قبول شدگان

1-هاله ابراهیمی

2-محبوبه سلیمانی

3-لیلا حسن زاده

4-نازلی ایرانی

 

 

کد رشته محل : 3113                نام رشته : فیزیک-اتمی ومولکولی (پرديس)

قبول شدگان

1- رضا وحیدی اصل

2- ایوب طهماسبی

 

 

 

کد رشته محل : 5193                       نام رشته : فیزیک-نظری (روزانه)

قبول شدگان

 

 

 

 

 

کد رشته محل : 2958                    نام رشته : فیزیک-هسته ای (روزانه)

قبول شدگان

1-ندا بخشی

2-سارا حاتم پناه

 

کد رشته محل : 2371                      نام رشته : شیمی آلی (روزانه)

قبول شدگان

1- هادی زارع

2- سیده نازنین امیر یعقوبی

3- کریم زحمت کش

4- فهیمه بادپرور

5-بایرام پارسا

6-حسن علم قلی لو

7-نیشتمان حسنلویی

8- صدیقه احسانی مهر

9-مرضیه محمدی

10-مسعود بایزیدی

 

 

کد رشته محل : 2561                       نام رشته : شیمی آلی (پرديس)

قبول شدگان

1-سمیه افتادگان

2-سعیدقربان نژاد

3- فرزانه بهرامی نژاد

4-امراه نوری

5- فرشته گندمی

6-مرتضی حسن پور گله بان

7-رضا زرگرزاده

 

 

 

 

 

 

کد رشته محل : 2411                       نام رشته : شیمی تجزیه (روزانه)

قبول شدگان

1-محمد قشلاقی

2-احسان امیرمطلبی

3-فریبا نوروز یگانه

4-فریبا استوار

5-سامال یگانه

6-زرتشت اسدزاده

7-مقصود لطفی

8-امیرعلی مجرد

9-شیرین برنا

 

کد رشته محل :           نام رشته : زمین شناسی اقتصادی ( روزانه )

قبول شدگان

1-    فاطمه جهانگیریار

1-    معصومه نوروزی

 

 

کد رشته محل :                        نام رشته : زمین شناسی اقتصادی ( پردیس )

قبول شدگان

1-    سید علی رضا آشفته

2-    لیلا فتح الله پور

 

 

 

فنی مهندسی

کدرشته محل :            3164           نام رشته : برق-قدرت(روزانه)

 

قبول شدگان

1- رحیم فتحی

2- مسعود علیلو

3- ابوذر محمدنژاد

 

 

 

کدرشته محل :            3164           نام رشته : برق-الکترونیک(روزانه)

 

قبول شدگان

1-عدنان قادری

 

 

کدرشته محل :            3600         نام رشته : مهندسی مکانیک-ساخت وتولید(روزانه)

 

قبول شدگان

1- پرستو اسماعیلی

2- وحید ذاکری

3- سروش آقایی

 

 

 

 

کدرشته محل :            3670           نام رشته : مهندسی مکانیک-تبدیل انرژی(روزانه)

 

قبول شدگان

1-امین حبیب زاده آیدنلو

2-مرتضی پیرعدل

3-حسین شیخلو

4-مهدی مددی

5-حسین اسلامی

6- وحید مهدیخوانی

7- هادی بافکر

 

 

 

کدرشته محل :            3615        نام رشته : مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی(روزانه)

قبول شدگان

1- فرزین شعبانی

2-سینا سجادی

3-علیرضا علیزاده

4- عباس پورمحمداقدم

 

 

 

 

کدرشته محل :            4087          نام رشته : فناوری اطلاعات-شبکه های کامپیوتری(روزانه)

قبول شدگان

1-وحید نجف پور

 

 

کد رشته محل : 3213                      نام رشته : برق مخابرات سیستم(روزانه)

قبول شدگان

1-    آزاده خزالی

    2-وحید عباسی

   

کد رشته محل : 3396                      نام رشته : عمران - سازه(روزانه)

قبول شدگان

1-قادر صدقی متنق

    2-ندا فضلعلی پور

     3- ناصر دشتی

 

کد رشته محل : 3346                     نام رشته : عمران - ژئوتکنیک(روزانه)

قبول شدگان

1- فرشید سعد آبادی

2- علی برقی بوراچالو

 

 

کد رشته محل : 3457                     نام رشته : عمران آب و سازه های هیدرولیکی(روزانه)

قبول شدگان

1-    محمد نقوی

2-    سودا کفشدوز سلیمی

 

 

کدرشته محل :            3835             نام رشته : مهندسی معدن-اکتشاف موادمعدنی(روزانه)

قبول شدگان

1-حبیب الله بازدار

2-سهیل پوررضا

 

 

کدرشته محل :            3555           نام رشته : عمران سازه(پردیس)

قبول شدگان

1-سیامک محمدحسینی

2- امیر جباری

3-سهند صادقی مقدمی

4-کیا بادامچی

کدرشته محل :            3765           نام رشته : مکانیک-تبدیل انرژی(پردیس)

قبول شدگان

1-هادی شاکرصدقیانی

2-هاله صدیقی

3-پژمان انتظامی

4- علی شیخ محمدی

5- امیرکمالی

6- بابک خرم کردلر

7- ابراهیم شجاعی

 

کدرشته محل :            3363           نام رشته : برق-مخابرات سیستم(پردیس)

قبول شدگان

1-اکبراصغرزاده

2-محسن سلیمانی

 

 

رشته محل :     3359          نام رشته : مخابرات-میدان(پردیس)

قبول شدگان

1-رضا نصیرزاده صالح

2-علیرضا حق شناس رضاییه

3-سیروس تن ناز

دامپزشکی

کدرشته محل :            5022        نام رشته : آناتومی وجنین شناسی مقایسه ای(روزانه)

قبول شدگان

1-فهیمه خان محمدی قانع

2-عذرا رحیمی

 

کدرشته محل :            5014          نام رشته : ایمنی شناسی(روزانه)

قبول شدگان

1-لیلا محمودزاده مغانجوقی

2- مهسا خیاطی کهنه شهری

3- منیره فلسفی

 

کدرشته محل :            5009           نام رشته : باکتری شناسی(روزانه)

قبول شدگان

1-مسعود امینی

 

کدرشته محل :                       نام رشته : جراحی دامپزشکی(روزانه)

قبول شدگان

 

 

 

 

رشته محل :     2701         نام رشته : انگل شناسی دامپزشکی(روزانه)

قبول شدگان

1-اصغر افشاری

2-یوسف میرزایی

3-خدیجه صیدی گزافی

 

 

رشته محل :     2701          نام رشته : مامایی و بیماریهای تولیدمثل دام(روزانه)

قبول شدگان

1-سیدحسام مرتضوی کارگرکهن

 

 

 

 

کدرشته محل :            4986    نام رشته : بهداشت و بیماریهای طیور(روزانه)

قبول شدگان

1-اسماعیل الهیاری

2-سیدسجاد بابایی مرزنگو

3-لقمان احمدزاده

 

 

کدرشته محل :            4972           نام رشته : بیماریهای درونی دامهای بزرگ(روزانه)

قبول شدگان

1-حسین جدی

2-سامان زینال خیری

 

 

کشاورزی

رشته محل :     5190           نام رشته : آبیاری وزهکشی(روزانه)

قبول شدگان

1-فرشاد خشایی

2-رحمان باریده

3-مینا طاهری

4-زهرا محمدخانی

 

 

کدرشته محل :            5192           نام رشته : مهندسی منابع آب(روزانه)

قبول شدگان

1-جواد حیدری

2- امین امینی

3- ابراهیم شهبازی رز

 

 

کدرشته محل :            4600          نام رشته : فیزیولوژی و اصلاح درختان میوه(روزانه)

قبول شدگان

1- مریم رفیعی

2- پویا غربی

3- محمد عدلی پور

 

 

 

 

 

 

کدرشته محل :            4609           نام رشته : گیاهان زینتی(روزانه)

قبول شدگان

 

 

 

 

 

کدرشته محل :            4479           نام رشته : اصلاح نباتات(روزانه)

قبول شدگان

1-مرتضی سالک جلالی

2- گوهر افروز

3- فریبا قادری

4- نسرین اکبری

5- آیدا جوانمرد

6- پیمان بهروز

7- مرتضی حنیفه زاده

 

 

 

کدرشته محل :            4699         نام رشته : حشره شناسی کشاورزی(روزانه)

قبول شدگان

1- مهدی رزمی

2- کیخسرو امامی

3- پریا سلطانی نژاد

 

 

 

کدرشته محل :            4699         نام رشته : حشره شناسی کشاورزی(پردیس)

قبول شدگان

1-محمد حسین اکبری اصل

2-معصومه خلیلی

 

 

 

 

رشته محل :     4654           نام رشته : تغذیه دام(روزانه)

قبول شدگان

1-خسرو پارسایی مهر

2-بهزاد اسدنژاد

3-زهرا صالحیان

4-امین دیبامهر

5- یونس اولادشنبه

6- حسین هادوی

 

 

 

کدرشته محل :            4498           نام رشته : زراعت(روزانه)

قبول شدگان

1-رضا پورستاری

2-امیریوسفی کردلر

3-مینا نجفی ساعتلو

 

 

 

 

کدرشته محل :            4293        نام رشته : تکنولوژی مواد غذایی(روزانه)

قبول شدگان

1-ژیلا قاسمی

2- نیره کریمی

 

کدرشته محل :            4301      نام رشته : میکروبیولوژی موادغذایی(روزانه)

قبول شدگان

1-سهیلاصمدپور هندواری

2- پریسا عبدالستاری

 

 

 

رشته محل :     4307           نام رشته : شیمی موادغذایی(روزانه)

قبول شدگان

1-شیما پیری قشلاقی

2-شقایق شیخ زاده

 

 

کدرشته محل :            4311           نام رشته : مهندسی موادوطراحی صنایع غذایی(روزانه)

قبول شدگان

1-سمیرا محمدعلی نژاد

2- نلما آقازاده

 

 

 

کدرشته محل :            4257     نام رشته : مهندسی مکانیک و بیوسیستم-طراحی ماشین های کشاورزی(روزانه)

قبول شدگان

1- فاطمه قشلاقی

2- بهنام قریبه قریبه

3- عادل حکیمی

 

 

کدرشته محل :            4269        نام رشته : فناوری پس از برداشت(روزانه)

قبول شدگان

1-احسان قجرجزی

2- محسن بهپوربله سور

3- حسین مشکوه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منابعطبیعی

 

رشته محل :     4773           نام رشته : جنگلداری(روزانه)

قبول شدگان

1- فاطمه فرجی

2- سوران امینی بانه

3- ایرج عطایی گیکلو

4- پیمان حامدی قاض

 

 

کدرشته محل :            4807          نام رشته : تکثیروپرورش آبزیان(روزانه)

قبول شدگان

1- سیده ژینو حسینی

2- مهدی نادری فارسانی

3- فراز پنجوینی

 

 

___________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:57  این هفته:3601  این ماه:21127  امسال:361022