امروز

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

جداول شهریه دوره های شبانه (نوبت دوم) - ورودی 99

راهنمای سیستم آموزش مجازی دانشگاه ویژه دانشجویان جدیدالورود

 
 

ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق و سلامتی برای دانشجویان نو ورود، به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی ورودی نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399که فرایند ثبت نام اینترنتی خود را به صورت کامل انجام داده اند و از سامانه ثبت نام کد رهگیری و پرینت ثبت نام را تهیه نموده اند می رساند؛ شروع کلاسهای نیمسال اول این عزیزان از روز چهارشنبه هفته جاری، مورخ 99/08/21 خواهد بود. برگزاری کلاس ها از طریق سامانه مجازی دانشگاه می باشد. جهت ورود به کلاس مجازی به قسمت سامانه یادگیری الکترونیکی در صفحه اول سایت دانشگاه مراجعه فرمایید، تمامی دستورالعمل های مربوط به کلاسهای مجازی در این قسمت موجود می باشد.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگانی که تا کنون موفق به ثبت نام اینترنتی نشده اند می توانند تا تاریخ 99/08/24 نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند و در صورت داشتن هرگونه مشکل یا سوال در این خصوص با اداره ثبت نام دانشگاه ارومیه تماس حاصل فرمایند.

========================================================================================================= 

ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق و سلامتی برای دانشجویان نو ورود، به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می رساند شروع کلاسهای نیمسال اول از تاریخ 99/08/19 خواهد بود. جهت ورود به کلاس مجازی به قسمت سامانه یادگیری الکترونیکی در صفحه اول سایت دانشگاه مراجعه شود، تمامی دستورالعمل های مربوط به کلاسهای مجازی در این قسمت موجود می باشد

========================================================================================================= 

  اطلاعيه ثبت نام پذيرفته شدگان استعدادهای درخشان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه اروميه در سال تحصيلي 1400-1399

========================================================================================================= 

ضمن تبريك قبولي داوطلبان عزيز در آزمون سراسری دانشگاه اروميه و پذیرفته شدگان در رشته های صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه ارومیه، بدينوسيله اعلام مي‌گردد؛ ثبت نام پذيرفته شدگان ابتدا به صورت اينترنتي و از طريق سايت دانشگاه- ثبت نام ورودي هاي جديد و سپس ارسال مدارک از طریق پست به صورت پیشتازبه آدرس دانشکده مربوطه انجام خواهد پذيرفت. کلیه مراحل ثبت نام و شرکت در کلاسهای درسی به صورت غیر حضوری بوده و خواهشمند است از مراجعه حضوری به دانشگاه جدا خودداری فرمایید. برای دریافت اطلاعیه ثبت نام مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی در سال 99 و آگاهی از جزئیات فرایند ثبت نام ، لینک زیر را انتخاب نمایید.

توضیح در خصوص بند2 و بند3 اطلاعیه ثبت نام مقطع کارشناسی در خصوص مدارک لازم جهت تشکیل پرونده: پذیرفته شدگانی که مدرک دیپلم خود را در سال99 یا 98 از طریق نظام آموزشی 3-3-6 اخذ نموده اند و همچنین پذیرفته شدگانی که از طریق نظام ترمی واحدی یا سالی واحدی مدرک اخذ نموده اند بایستی طبق جدول زیر بر اساس نوع نظام آموزشی مربوطه مدرک تحصیلی را ارائه نمایند.

نظام آموزشی

نوع مدرک

ترمی واحدی یا سالی واحدی

اصل یا گواهی موقت مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

نظام آموزشی جدید(3-3-6)

اصل مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه

 

 توجه مهم برای ورود به سیستم ثبت نام اینترنتی: 1-دانشجویان پذیرفته شده در آزمون سراسری سال99؛ برای ورود به سيستم ثبت نام، نوع کاربری را دانشجویان جدیدالورود انتخاب نموده و با درج کد ملی و شماره داوطلبي وارد سیستم شوید.

2-دانشجویانی که در رشته های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی می باشند؛ برای ورود به سيستم ثبت نام، بایستی نوع کاربری را دانشجویان جدیدالورود انتخاب نموده و با درج کد ملی و "عدد 0 "(صفر بعدد میباشد) برای کلمه عبور(شماره داوطلبی) وارد سیستم شوند.

یادآوری: دانشجویانی که به صورت همزمان در دو رشته تحصیلی از طریق آزمون سراسری و پذیرش با سوابق تحصیلی در دانشگاه ارومیه پذیرفته شده اند بایستی روز شنبه 17 آبان 1399 با اداره ثبت نام دانشگاه تماس گرفته و رشته مورد نظر خود را اعلام نمایند تا تنظیمات لازم برای ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی انجام گیرد. 

================================================================================================================= 

 ضمن تبریک قبولی پذیرفته شدگان مقطع  کارشناسی ارشد  دانشگاه ارومیه در سال1399 به اطلاع می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت اینترنتی در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ دوازدهم و سیزدهم آبان ماه  انجام خواهد گرفت . برای دریافت اطلاعیه ثبت نام و آگاهی از جزئیات فرآیند ثبت نام، برروی لینک ذیل کلیک نمایید.

   اطلاعيه ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اروميه در سال تحصيلي 1400-1399

================================================================================================================= 

ضمن تبریک قبولی پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه ارومیه برای دریافت اطلاعیه ثبت نام دکتری سال99 و آگاهی از جزئیات فرایند ثبت نام، لینک زیر را انتخاب نمایید 

  اطلاعيه ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه اروميه در سال تحصيلي 1400-1399  

=================================================================================================================