امروز

یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

جداول شهریه دوره های شبانه (نوبت دوم) - ورودی 98

اطلاعیه ثبت نام ورودهای بهمن ماه 98 

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان رشته های نیمسال دوم می رساند:

1-پذیرفته شدگانی که مدارک ثبت نامی را تحویل داده اند و کارت دانشجویی اخذ نموده اند، انتخاب واحد این دانشجویان برای نیمسال دوم بصورت گروهی و توسط آموزش دانشکده انجام خواهد گرفت. لذا بایستی از مورخ 98/11/26 طبق برنامه کلاسی در کلاس خود حضور یابند. ضمناً کسانیکه موفق به اخذ کارت دانشجویی نشده اند می توانند کارت خود را همزمان با شروع کلاسها از اداره حراست تحویل بگیرند.

2-پذیرفته شدگان رشته های نیمسال دوم که موفق به ثبت نام و تشکیل پرونده نشده اند، بایستی تا مورخ 98/11/20 حضوراً به محل معاونت آموزشی اداره ثبت نام مراجعه و مدارک ثبت نامی خود را تحویل نمایند.

3-متقاضیان خوابگاه دانشجویی بعد از انتخاب واحد(19 الی 26 بهمن ماه) با در دست داشتن کارت دانشجویی به اداره امور خوابگاهها در وقت اداری مراجعه نمایند. تلفن اداره امور خوابگاهها 044-31942777

4-جهت آگاهی از مدارک مورد نیاز ثبت نام به اطلاعیه های مندرج در سایت ثبت نام ورودی های جدید مراجعه نمایید.

5-کلیه دانشجویان پسر جهت اخذ معافیت تحصیلی به اداره ثبت نام (درخواست معافیت) و دفاتر پلیس+10 مراجعه نمایند.

  

 

 

  اطلاعيه ثبت نام پذيرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه اروميه در سال تحصيلي 99-98

توجه مهم: جهت ورود به سیستم نوع کاربری: دانشجویان جدیدالورود، کد ملی: کد ملی، کلمه عبور : شماره داوطلبی  را وارد کنید

ضمن تبريك قبولي داوطلبان عزيز در دانشگاه اروميه، بدينوسيله اعلام مي‌گردد؛ ثبت نام پذيرفته شدگان ابتدا به صورت اينترنتي و از طريق سايت ثبت نام ورودي هاي جديد دانشگاه اروميه و سپس به صورت مراجعه حضوري انجام خواهد پذيرفت. پذيرفته شدگان بايستي از هرگونه مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با دانشگاه خود داری نموده و جزئيات فرايند پذيرش و ثبت نام در دانشگاه را به شرح زیر و به دقت مطالعه نمایند و پس از اطلاع از مراحل ثبت نام، بر اساس زمانبندي اعلام شده در سايت ثبت نام ورودی های جدید عمل نمايند.

زمانبندی ثبت نام اینترنتی:

ثبت نام اينترنتي پذيرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه اروميه از تاریخ 98/07/10 لغایت 98/07/11 انجام خواهد شد.

زمانبندي مراجعه حضوري و مكان هاي مراجعه:

پذيرفته شدگان عزيز بايستي بعد از انجام ثبت نام اينترنتي با در دست داشتن مدارک ثبت نامی، رسيد ثبت نام اينترنتي، و پرینت اخذ شده از سامانه پرسشنامه های سلامت جسم و روان، در مورخ 98/07/14 به دانشکده مربوطه جهت دريافت كارت دانشجويي ، تحویل مدارک  و شرکت در کلاسها مراجعه نمایند.

 تذكر مهم1: با توجه به اينكه فرايند پذيرش، ثبت نام و تامين امور رفاهي دانشجويان از قبيل صدور كارت دانشجويي، خوابگاه و تغذيه بر اساس برنامه فوق انجام خواهد شد، لذا انجام ثبت نام اينترنتي طبق برنامه الزامي بوده و زمان هاي فوق قابل تمديد نخواهد بود.

تذكر مهم2:  ثبت نام اینترنتی و مراجعه حضوری پذیرفته شدگان ورودی نیمسال دوم(زیست شناسی(جانوری)) همزمان با پذیرفته شدگان نیمسال اول انجام خواهد گرفت.

  

آدرس دانشکده ها جهت مراجعه حضوری و دريافت كارت دانشجويي

 

دانشکده

آدرس

علوم پایه، شیمی، کشاورزی، منابع طبیعی

ارومیه - کیلومتر 11 جاده سرو- پردیس نازلو- دانشگاه ارومیه

مركز آموزش عالي شهيد باكري میاندوآب

میاندوآب- بزرگراه ولايت- پل آيت الله وحيدي- بالاتر از كوي رابري- نرسيده به ايستگاه راه آهن- مركز آموزش عالي شهيد باكري مياندوآب

 

 تكاليف پذيرفته شدگان براي ثبت نام:

1-مراجعه به سايت اينترنتي دانشگاه اروميه به آدرس http://www.urmia.ac.ir و "سايت ثبت نام وروديهاي جديد"بر اساس برنامه زماني فوق (توجه مهم: جهت ورود به سیستم نوع کاربری را دانشجویان جدیدالورود، کد ملی: کد ملی، کلمه عبور : عدد 0 (صفر بعدد) می باشد.)

2-دريافت و مطالعه فايل های راهنماي ثبت نام اينترنتي، راهنمای رزور اینترنتی غذا، و راهنمای استفاده از سامانه امور خوابگاه ها(ویژه دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه)

3-دریافت "فرم تعهد و چک لیست تحویل مدارک ثبت نامی" از بخش فرم های کارشناسی سایت ثبت نام و تکمیل آن

4-واريز فيش بانكي به مبلغ 150000ريال معادل پانزده هزار تومان به حساب شماره0108901069009 به نام دانشگاه اروميه- عوايد اختصاصي صدور كارت دانشجويي نزد بانك ملي، جهت صدور كارت دانشجويي.

5-ورود به سامانه ثبت نام اينترنتي ورودی های جدید و انجام مراحل ثبت نام با توجه به فايل راهنماي ثبت نام اینترنتی و دریافت کد رهگیری و تهیه چاپ رسيد ثبت نام.

تذکر مهم: در فرایند ثبت نام اینترنتی نیازی به اسکن و ارسال مدارک ثبت نامی نبوده و پذیرفته شدگان تنها بایستی "فیش واریزی برای صدور کارت دانشجویی" را در سیستم ثبت نام اینترنتی اسکن و ارسال نمایند.

6-دريافت "فرم مرکز آمار و کامپیوتر«پرسشنامه دانشجویی»" از بخش فرم های عمومی سایت ثبت نام ورودی های جدید و تكميل آن

7-اقدام به اخذ اصل رسيد پستي تاييديه تحصيلي: كليه پذيرفته شدگان بايستي با در دست داشتن تصوير مدرك پيش دانشگاهي به يكي از دفاتر پیشخوان خدمات دولت محل سكونت خود مراجعه نموده و نسبت به دريافت تاييديه تحصيلي اقدام و اصل رسيد پستي آنرا به همراه ساير مدارك جهت تحويل به دانشگاه، همراه خود داشته باشند.

8-کلیه پذیرفته شدگان دوره روزانه جهت استفاده از مزایای آموزش رایگان، بایستی بر حسب مورد يكي از فرمهاي شماره4 (مخصوص پذيرفته شدگان منطقه1، خانواده معظم شهدا، و . . .) و يا فرم شماره5 (مخصوص پذيرفته شدگان سهميه مناطق2 و 3)  را از بخش فرم های کارشناسی سایت ثبت نام ورودی های جدید دریافت نموده و پس از تکمیل و امضای آن، به همراه سایر مدارک ثبت نامی همراه خود داشته باشند.

9-مراجعه به بخش فرم های عمومی سایت ثبت نام ورودی های جدید و ورود به "سامانه تکمیل پرسشنامه های سلامت جسم و سلامت روان" و تهیه نسخه چاپی پرسشنامه های سلامت جسم و سلامت روان پس از پاسخگویی به سوالات پرسشنامه.

10-دریافت "پرسشنامه پیشینه و علایق ورزشی"، "فرم پایش فرهنگی و فوق برنامه"، از بخش فرم های عمومی سایت ثبت نام ورودی های جدید و تکمیل آن.

11-دريافت "فرم درخواست معافیت تحصیلی»" از بخش فرم های عمومی سایت ثبت نام ورودی های جدید و تكميل آن(ویژه دانشجویان مرد که فاقد مدرک نظام وظیفه بوده و برای آنها معافیت تحصیلی درخواست خواهد شد)

12-پذیرفته شدگانی که متقاضی استفاده از خوابگاه می باشند باید هنگام ثبت نام اینترنتی گزینه (متقاضی خوابگاه هستم) را انتخاب نمایند و با شرایط ذیل نسبت به سکونت اقدام نمایند:

      الف) پذیرفته شدگانی که گزینه(متقاضی خوابگاه هستم) را انتخاب نمایند به مدت یک سالتحصیلی(دو ترم) اجاره بهای خوابگاه برای ایشان ثبت خواهد شد، لذا خواهشمند است در صورت عدم تمایل به سکونت در خوابگاه (به هر دلیلی از جمله: انصراف، انتقال، مهمان و...) تا مورخه98/07/15 جهت حذف بدهی ثبت شده الزاما بصورت حضوری به اداره امور خوابگاهها مراجعه نمایند. در غیر اینصورت هزینه دو ترم خوابگاه ثبت و اخذ خواهد شد و اداره امور خوابگاهها با توجه به  اطلاع رسانی انجام شده از بابت بدهی ثبت شده، هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

        ب) پذیرفته شدگانی که متقاضی استفاده از خوابگاه دانشجویی می باشند، بایستی از تاریخ 98/07/13 به بعد و قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه با ورود به سامانه امور خوابگاه ها (از طریق صفحه اصلی دانشگاه ارومیه) نسبت به مشاهده خوابگاه اختصاص داده شده و پرداخت اینترنتی هزینه سکونت در خوابگاه اقدام نموده و با تهیه نسخه چاپی از کاردکس اسکان (همان معرفی نامه خوابگاه( و تاییدیه پرداخت اجاره بهای خوابگاه جهت سکونت به محل خوابگاه مراجعه فرمایند.

      تذکر1: در هیچ کدام از مراحل ثبت تقاضا برای استفاده از خوابگاه و یا اطلاع از خوابگاه تخصیص داده شده، نیازی به مراجعه حضوری به اداره امور خوابگاه ها نمی باشد.

      تذکر2: آدرس خوابگاه تخصیص داده شده در کاردکس اسکان موجود است.

تذکر3: نحوه ورود به سامانه امور خوابگاه ها، تهیه نسخه چاپی کاردکس اسکان و پرداخت هزینه در قسمت اطلاعیه های سامانه مذکور موجود می باشد.

 

13-دريافت "فرم مشخصات دانشجويان شاهد و ايثارگر-کارشناسی"(فرزند جانباز بالاي25%، فرزند و همسر آزاده) و تكميل آن(ويژه دانشجويان شاهد و ايثارگر) از بخش فرم های عمومی سایت ثبت نام ورودی های جدید.

لازم به ذكر است دانشجويان شاهد و ايثارگر جهت بهره‌مندي از مزاياي ستاد امور دانشجويان شاهد و ايثارگر ضروري است پس از مراجعه به دانشگاه و تشكيل كلاس ها با در دست داشتن اين فرم، به اين ستاد واقع در پرديس نازلو دانشگاه اروميه مراجعه نمايند.

14-کلیه پذيرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی بايستي روز یکشنبه 98/07/14 با در دست داشتن مدارك زیر به دانشكده مربوطه مراجعه نموده و پس از تشکیل پرونده، كارت دانشجويي خود را از واحد حراست دانشكده دريافت نمايند.

-فرم مرکز آمار و کامپیوتر«پرسشنامه دانشجویی» به صورت تکمیل شده

-فیش واریزی 150000ریالی جهت صدور کارت دانشجویی

-نسخه چاپی کارنامه سلامت جسم و کارنامه سلامت روان

-"پرسشنامه پیشینه و علایق ورزشی" و "فرم پایش فرهنگی و فوق برنامه" به صورت تکمیل شده

تذکر: توزیع کارت دانشجویی پذیرفته شدگان نیمسال دوم(زیست شناسی جانوری) در شروع نیمسال دوم( بهمن ماه) انجام خواهد شد.

مدارك‌ لازم‌ براي‌ تشکیل پرونده:‌ 

1-رسید ثبت نام اینترنتی(رسید ثبت نام اینترنتی به منزله فرم ثبت نام می باشد که ارائه آن به همراه سایر مدارک ثبت نامی الزامی است).

2-هر یک از پذیرفته شدگان بر اساس نوع نظام آموزشی خود بایستی یکی از موارد زیر را به عنوان مدرک تحصیلی خود ارائه نمایند:

Øاصل يا گواهي موقت مدرك تحصيلي ديپلم و پيش دانشگاهي و ريزنمرات آنها(ویژه پذیرفته شدگان نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی به علاوه یک سري كپي از آن)

Øاصل مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه(ویژه پذیرفته شدگان نظام آموزشی جدید(3-3-6) به علاوه یک سري كپی از آن)

Øاصل فرم انصراف از تحصیل(ویژه دانشجویان اخراجی آموزشی و یا انصرافی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی)

3-اصل شناسنامه و یک سري کپی از تمام صفحات شناسنامه

4-اصل كارت ملي و یک سري تصويراز پشت و روي كارت ملي

5-اصل رسيد پستي تاييديه تحصيلي مدرک پیش دانشگاهی

6-واریز فیش بانکی به مبلغ 500000 ریال معادل پنجاه هزارتومان به حساب شماره 0112280639003 به نام عواید اختصاصی دانشگاه ارومیه با عنوان کمک هزینه ایاب و ذهاب دانشجویی

7- واریز فیش  بانکی به مبلغ 275000 ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب شماره 0112280639003 به نام عواید اختصاصی دانشگاه ارومیه

8-یکی از فرم هاي شماره4 (مخصوص پذيرفته شدگان منطقه1، خانواده معظم شهدا، و . . .) و يا فرم شماره5 (مخصوص پذيرفته شدگان سهميه مناطق2 و 3)  برای دانشجویان روزانه جهت بهره مندی از مزایای آموزش رایگان

9-مدرك‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه(با توجه ‌به ‌يكي از بند‌هاي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون (دفترچه شماره1)) (براي‌ برادران‌).

تذکر مهم: پذیرفته شدگان مشمول جهت صدور معافیت تحصیلی بایستی"برگ درخواست معافیت تحصیلی" را از بخش فرم های عمومی سایت ثبت نام دریافت نموده و پس از انجام ثبت نام اینترنتی و دریافت رسید ثبت نام و شماره دانشجویی از سیستم، آنرا به دقت تکمیل نمایند و به هنگام تحویل مدارک ممهور به مهر دانشکده مربوطه نموده و به مراکز پلیس10+ ارائه نمایند و رسید آن را به آموزش دانشکده جهت ضبط در پرونده دانشجویی تحویل نمایند.

یادآوری: ارائه کپی آخرین مدرک تحصیلی(مدرك پيش دانشگاهي) جهت درخواست معافیت تحصیلی از مراکز پلیس10+، الزامی است. لذا توصیه می شود پذیرفته شدگان محترم قبل از تحویل مدارک به دانشگاه، از مدارک خود کپی تهیه نموده و نزد خود داشته باشند.

 تذكرات‌ مهم:

1-از پذيرفته‌شدگان ورودی نیمسال اول(مهر 1398) ‌كه‌ حداكثر تا تاريخ‌ 98/06/31 فارغ‌التحصيل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نیامده و قبولی آنان از طرف سازمان سنجش لغو خواهد شد.

2-مهلت فارغ التحصیلی پذیرفته شدگان نیمسال دوم( رشته زیست شناسی جانوری) حداکثر تا تاریخ 98/11/30 می باشد.

3-در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذيرش و يا هنگام‌ تحصيل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد كه‌ داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.

4-پذيرفته شدگاني كه قصد انصراف از تحصيل دارند در صورت عدم ثبت نام اينترنتي و تحويل مدارك نيازي به مراجعه حضوري براي اعلام انصراف ندارند.

5-با توجه به اینکه پس از ثبت نام اینترنتی، توسط آموزش دانشکده انتخاب واحد گروهی برای دانشجویان ثبت می گردد لذا پس از این مرحله و در صورت انصراف از تحصیل بایستی از طریق سامانه سجاد وزارت علوم نسبت به تسویه و لغو هزینه آموزش رایگان یک ترم اقدام شود.

6-دانشگاه ارومیه به درخواستهای مهمانی و انتقالی دارای شرایط خاص که هر ساله در اردیبهشت ماه در سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم مطرح شده بررسی نموده و پاسخگو خواهد بود.

 

 

================================================================================================================= 

دانلود فایل اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی و دکتری عمومی  سال تحصیلی 99-98

 

    دانلود فایل اطلاعيه ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع دكتري نيمه متمركز دانشگاه اروميه در سال تحصيلي 99-98

اطلاعیه ثبت نام استعدادهای درخشان مقطع دکتری  در سال 1398

  دانلود فایل اطلاعيه ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اروميه در سال تحصيلي 99-98

 ==================================