اطلاعیه

قابل توجه پذیرفته شدگان ذخیره دکتری سال 1395

 

متقاضیان ادامه تحصیل در دوره دکتری که اسامی آنها در جدول زیر به عنوان پذیرفته شده ذخیره اعلام شده است، لازم است از ساعت 8 تا 14 یکی از روزهای شنبه 23/5/95 تا چهارشنبه 27/5/95 جهت پر کردن فرم تعهد به آدرس « ارومیه-کیلومتر 11 جاده سرو – پردیس نازلو -دانشگاه ارومیه-ساختمان معاونت آموزشی ، طبقه اول ، اتاق 212 تحصیلات تکمیلی»  مراجعه نمایند.

تلفن های تماس :   32755298- 044    32755287 -044  داخلی 127

 و روز پنج شنبه نیز تاریخ 28/5/95 جهت پر کردن فرم تعهد به آدرس: ارومیه-خیابان شهید بهشتی (دانشکده) –ساختمان ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی  ارومیه  -طبقه همکف اتاق کنفرانس  A1 

تلفن : 33450111-33450112  داخلی 122

ساعت مراجعه : 13-8

1-           تکمیل ظرفیت خالی هر کد رشته محل از میان پذیرفته شدگان ذخیره که فرم تعهد مربوط را پر کرده اند و بر اساس ترتیب مندرج در جدول زیر انجام می گیرد.

 

2-          نبودن کد رشته محل در جدول زیر به معنی تکمیل ظرفیت و یا معرفی نشدن ذخیره بدلیل عدم احراز شرایط قبولی می باشد.

 

تربیت بدنی

 کد رشته محل  :         2041              نام رشته : فيزيولوژي ورزشي قلب و عروق و تنفس(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-ندا قديري بهرام آبادي

2-محسن شيخلووند

 

2 نفر

 

کد رشته محل  : 2041        نام رشته : فيزيولوژي ورزشي قلب و عروق و تنفس(پرديس)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-پوپك سودمند

2-مصطفي دهقاني

3-سيد غلامحسين رحيمي

 

1 نفر

 

 

  کد رشته محل  :        2067                نام رشته : يادگيري حركتي و رفتار حرکتی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-حسن باغنده

2-نسترن نادري راد

3-معصومه پروانه

4-حديث كاوياني پور

5-خالد تكي زاده

6-معصومه مهدي ن‍‍ژاد

 

 

2 نفر

     

 

 

 

کد رشته محل  :          2020                    نام رشته : مديريت ورزشي (روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1- شهروز غايب زاده

2-فريبرز ظريفي

3-سعيد رضايي

4- پروانه خواجه پور سوق

5-محسن خسروشاهي

6-آرمان سهرابي

7-ايوب رايگان

8-محمد مرادي

 

 

 

3 نفر

 

 

 

 کد رشته محل : 2104                      نام رشته : مديريت ورزشي (پرديس)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-منيژه كريميان

2-جواد ايرانخواه

3-فرزين پورقاسم

4-نادر سليماني

5-حسين ميرزايي

6- علي ساجدي

7- اكبر شيخ محمدي ديزجي

8- فاطمه نظري

 

 

 

1 نفر

 

 

 

 

 

 

 

 

اقتصاد

 

کد رشته محل : 1117          نام رشته : علوم اقتصادی (روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-زهره دلال باشی اصفهانی

2-رامین رحیمی

3-فریبا عثمانی

4-فرامرز معصوم زاده

5-میرعباس هاشمی

6- رقیه ناظم فر

7-پریسا آقانیا

8-سمیرا قنبری

9-سیدعلی حسینی ابراهیم آباد

10-زهره زینالی خسرقی 

11-محمدحسین شررخواه الانق

 

 

 

 

 

 

 

6 نفر

 

 

 

 

 

 

 

ادبیات

کدرشته محل :            2168    نام رشته : زبان وادبیات فارسی-حماسی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-طالب شجاعی

2-فرهاد پرموز

3-گلاویژ جلالی

4-عذرا جهانی

5-فاطره علی پور کاسگری

 

 

 

 

 

5 نفر

 

 

 

کدرشته محل :            2182           نام رشته : ادبیات غنایی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-راضیه ایمانی نسب

2-عذرا جهانی

3-طالب شجاعی

4-فرهاد پرموز

5-فاطمه تفقدی

-سودابه فرهادی

-فاطره علی پورکاسگری

-مرضیه بیگنه

-ونوس قلی زاده چولاندیمی

-شبنم شهسواری

-افسانه رمضانی

-مجیدآقاخان پورسهراب

 

 

 

 

 

 

 

 

6 نفر

 

 

 

 

 

کدرشته محل :            2173           نام رشته : ادبیات عرفای(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-فاطره علی پور کاسگری

2-علی اکبر یوسفی

3-زینب آموزگاری

4-حسن آرم کان

5-عذرا جهانی

6-شبنم شمسواری

 

 

7 نفر

 

 

 

 

کدرشته محل :            2136      نام رشته : زبان وادبیات فارسی محض(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-نوریه کریمی

 

 

 

 

4 نفر

 

 

رشته محل :     1787           نام رشته : فقه وحقوق اسلامی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-امیرمحسن شعبانی

2-سیدسعید یاسینی

3-وحیدهاشمی

4-ابوالفضل آل چگینی

5-علی بدری

6-حسن حسین یار

 

 

 

 

 

2 نفر

 

رشته محل :     1940           نام رشته : روانشناسی عمومی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-نظیر مظفری

2-شهین آزموده

3-عصمت مسیبی

4-خوشدوی ابراهیم زاده

5-داود ذوالفقاری

6-مهسا مهدیزاده

7-سمیه پورمیدانی

 

 

 

 

2 نفر

 

 

 

 

 

 

کد رشته محل : 5101    نام رشته : آموزش زبان انگلیسی (روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

- سجاد قریبه قریبه

-سولماز سعیدی منش

-علی هاشمی

-فرامرز پیری سلیمانیه

-احمد ایزدی

-ابراهیم زنگانی

 

 

 

 

1 نفر

 

 

 

 

 

 

 

علوم

کد رشته محل : 2371                      نام رشته : شیمی آلی (روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-صدیقه احسانی مهر

2-مرضیه محمدی

3-مسعود بایزیدی

4-نسترن کلام خلطه

5-فاطمه قهرمانی

6-مریم مرادی پر

7-رحیمه نصیری

8-رباب اصلانی برج

 

 

 

 

3 نفر

 

 

 

کد رشته محل :                                                                نام رشته : زمین شناسی اقتصادی ( روزانه )

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-    معصومه نوروزی

2-    سحر صادقی

3-    مجید طاشی

4-    محمد شریفی

5-    بهناز حسین زاده

6-    حمید توکلی

 

 

1 نفر

 

 

 

فنی مهندسی

کدرشته محل :            3164           نام رشته : برق-قدرت(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-مهدی قطبی

2-فرید حمزه اقدم

3-شهلا نیک پور

4-علی آقابیگی

5-سجاد مالک

6-حسین اژدرفایقی بناب

7-توحیدجلیل زاده

8-امیرحمیدی

9-علی احمدپور

10-ابوذر محمدنژاد

 

 

 

 

 

2 نفر

 

 

 

 

 

کدرشته محل :            3600         نام رشته : مهندسی مکانیک-ساخت وتولید(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-وحید ذاکری

2-الناز قنبری

3-آرمین سیدسرایی

4-بهروز آقاجانلو

5-سیدوحید صافی

6-سروش آقایی

7-علا عابدین زاده

 

 

 

2 نفر

 

 

 

 

 

 

 

 

کدرشته محل :            3670           نام رشته : مهندسی مکانیک-تبدیل انرژی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-احسان اکرمی

2-هادی بافکر

 

 

 

1 نفر

 

 

کدرشته محل :            3615        نام رشته : مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-عباس پورمحمداقدم

2-دیاکو غفاری

 

 

 

1 نفر

 

 

 

کد رشته محل : 3396                      نام رشته : عمران - سازه(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-    بهروز وفایی

2-    نیما خدادادی

3-    ناصر دشتی

 

 

2 نفر

 

 

کد رشته محل : 3346                     نام رشته : عمران - ژئوتکنیک(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-    سپیده اقاعلی زاده

2-    فرشید سعد آبادی

3-    علی برقی بوراچالو

 

 

 

 

2 نفر

 

 

کد رشته محل : 3457                     نام رشته : عمران آب و سازه های هیدرولیکی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-    محمد نقوی

2-    سودا کفشدوز سلیمی

3-    حجت صمدوند

4-    سپیده آق علی زاده

 

 

 

 

2 نفر

 

 

 

 

کدرشته محل :            3555           نام رشته : عمران سازه(پردیس)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-امیر جباری

2-سهند صادقی مقدمی

3-کیا بادامچی

 

 

3 نفر

 

 

کدرشته محل :            3765           نام رشته : مکانیک-تبدیل انرژی(پردیس)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-امیدچغانه

2-بابک خرم کردلر

3-ابراهیم شجاعی

4-مسعود احمدی

5-خلیل علی پناه

6-سید حجت جلیل زاده

7-علی گلستانه

 

 

 

1 نفر

 

 

 

دامپزشکی

 

کدرشته محل :            5014          نام رشته : ایمنی شناسی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-منیره فلسفی

 

 

1 نفر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کشاورزی

 

کدرشته محل :            5192           نام رشته : مهندسی منابع آب(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-مهسا مالمیر

2-ابراهیم شهبازی رز

 

 

 

 

1 نفر

 

 

کدرشته محل :            4479           نام رشته : اصلاح نباتات(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-پیمان بهروز

2-مرتضی حنیفه زاده

3-مهسا سپهری

4-سحر پور عاطفی

5-کبری عزیزیان

6-رقیه عزیزیان

7-پریچهر سیروس نیا

 

 

 

 

2 نفر

 

 

 

کدرشته محل :            4699         نام رشته : حشره شناسی کشاورزی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-اردوان مردانی

2-مهدی هاشمی

3-پریا سلطانی نژاد

4-عاطفه مرتضوی

 

 

 

 

1 نفر

 

 

 

 

رشته محل :     4654           نام رشته : تغذیه دام(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-حسین هادوی

2-مسعود اسکندانی

3-اکرم فتح اله زاده

 

 

 

1 نفر

 

 

 

 

کدرشته محل :            4293        نام رشته : تکنولوژی مواد غذایی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-افشین فریدی اسفنجانی

2-شیما پیری قشلاقی

3-شقایق شیخ زاده

4-سبا بلقیسی

5-سهیلا صمدپور هندواری

6-نرجس نادعلی

7-سمیرا محمدعلی نژاد

8-نیره کریمی

 

 

 

 

 

1 نفر

 

 

 

 

 

کدرشته محل :            4301      نام رشته : میکروبیولوژی موادغذایی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-پریسا عبدالستاری

2-هاجریوسفی کوپانی

3-بهنوش ایمانی

4-لیلا یوسفی

 

 

1 نفر

 

 

 

کدرشته محل :            4311           نام رشته : مهندسی موادوطراحی صنایع غذایی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-نلما آقازاده

 

 

 

 

1 نفر

 

 

 

کدرشته محل :            4257     نام رشته : مهندسی مکانیک و بیوسیستم-طراحی ماشین های کشاورزی(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-حسین مشکوه

2-بهنام قریبه قریبه

3-عادل حکیمی

4-علی سعیدان

 

 

 

 

2 نفر

 

 

 

 

کدرشته محل :            4269        نام رشته : فناوری پس از برداشت(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-حسین مشکوه

2-بهنام قریبه قریبه

3-عادل حکیمی

4-علی سعیدان

 

 

 

1 نفر

 

 

 

 

 

 

 

منابعطبیعی

 

رشته محل :     4773           نام رشته : جنگلداری(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-ایرج عطایی گیکلو

2-صادق خزایی پول

3-پیمان حامدی قاضی

 

 

 

 

 

3 نفر

 

 

 

کدرشته محل :            4807          نام رشته : تکثیروپرورش آبزیان(روزانه)

ذخیره ها

ظرفیت باقی مانده

1-مژگان زارعی شهرکی

2-نرجس کریمی

3-مینا توانا

4-فراز پنجوینی

 

 

 

 

2 نفر

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:935  این هفته:7375  این ماه:45588  امسال:389716